08.04.2022р.

 


Я досліджую світ
Тема: Де на Землі є мікроорганізми?
1. Переглянь відео.

2. Виконай завдання в зошиті с. 63

Домашнє завдання: с.116 прочитати.


Математика
Тема: Складання і обчислення значення виразів за таблицею. Обчислення частки способом добору. Перевірка ділення множенням. Розв'язування задач.
1. Переглянь відео.


2. Запиши в робочому зошиті.

8 квітня
Класна робота
№ 464
52:(2*2)=52:4=13
63:(3*3)=63:9=7
400:(20*10)=400:200=2
(16*4):8=64:8=8
(60:5):(3*4)=12:12=1
№ 465
48 : (4 ∙ 2)=48:4:2=12:2=6
96 : (4 ∙ 6)= 96:4:6=24:6=4
84 : (2 ∙ 7)=84:2:7=42:7=6
78 : (3 ∙ 2)=78:3:2=26:2=13
96 : (8 ∙ 3)=96:8:3=12:3=4
75 : (5 ∙ 3)=75:5:3=15:3=5  
№ 466
32 : 16=32:(8*2)=32:8:2=4:2=2
2*16=2*10+2*6=20+12=32 
45 : 15=45:(5*3)=45:5:3=9:3=3
3*15=3*10+5*3=30+15=45 
72 : 24=72:(8*3)=72:8:3=9:3=3
3*24=3*20+3*4=60+12=72 
64 : 16=64:(8*2)=64:8:2=8:2=4
4*16=4*10+4*6=40+24=64 
42 : 14=42:(7*2)=42:7:2=6:2=3
3*14=3*10+3*4=30+12=42 
№ 467
39 : 13=3 
34 : 17=2 
55 : 11=5 
63 : 21=3 
46 : 23=2 
№ 468
74 : 37=2 
(614 – 545) : 23=69:23=3 
(780 – 687) : 31=93:31=3
Задача 469
65:5=13 (грн) - ціна одного маркера;
91:13=7 (м.) - можна купити.
Відповідь: за 91 грн можна купити 7 маркерів.
Задача 470
36:4=9 (грн) - ціна коробки простих олівців;
9+7=16 (грн) - ціна коробки кольорових олівців;
80:16=5 (к.) - можна купити кольорових олівців.
Відповідь: зо 80 грн можна купити 5 коробок кольорових олівців.
Задача 471
13*5=65 (см) - довжина;
Р=(13+65)*2=78*2=156 (см)
Відповідь: периметр прямокутника 156 см.

Домашнє завдання: № 472, 473
Перевір себе:
Задача 472
51:3=17 (грн) - ціна одного кг яблук;
85:17=5 (кг) - можна купити.
Відповідь: за 85 грн можна купити 5 кг яблук.
№ 473
94 : 47= 2
84 : 42 ∙ 9=2*9=18 
(800 – 718) : 41=82:41=2

Українська мова
Тема: Вживаю речення зі звертанням. Навчальний діалог.
1. Переглянь відео.


2. Запиши в робочому зошиті.

8 квітня
Класна робота
Вправа 1
1. Літо, до побачення!
2. Як вам, бджілко, ночувалось?
3. Чого в чорнилі руки, Таню?
Вправа 2
    Доню, чому ти так швидко їси шоколад? Ні, мамо, не забула.
Вправа 3
Мама-мамо, дідусь-дідусю, друг-друже, сусідка-сусідко, товариш-таваришу, Сергійко-Сергійку, Іван Степанович-Іване Степановичу, Надія Василівна-Надіє Василівно.
Вправа 4
1. Купіть мені, мамо, книжку про прибульців з космосу.
2. Відвідай хвору подругу, Надійко.
3. Хлопчики, поступіться дівчаткам місцем в автобусі.
Вправа 5
- Мамо, ти любиш казки?
- Люблю, Данилку.
- А хочеш, мамо, я розкажу тобі невеличку казку?
- Дуже хочу, синку!
- Жила собі чашка з молоком, а я її розбив.
- Ну й невесела в тебе казка Данилку.
Вправа 8
Бабусю, розкажіть мені цікаву історію.
Назарчику, принеси мені мою ляльку.
Мамо, купіть мені зошити.

Домашнє завдання: с.130 впр. 9.
Перевір себе:
Вправа 9
Дідусю, візьмете мене з собою на прогулянку?
Ірино Петрівно, допоможіть мені виконати завдання.
Полий, дощику, мої квіти.

Фізична культура
1. Переглянь відео.
2. Виконай руханку.


Мистецтво
Тема: На гостини до театру. Балет.  Перегляд: уривок з балету П. Чайковського "Лебедине озеро"; епізоди "Троль" і "Герда та мім" із балету О. Шимка "Снігова королева".
1. Переглянь відео.








Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

26.04.2021р.

Математика 5 клас 12.02.2021р.

29.03.2022р.